Vertikalios žaliuzės

Vertikalios tekstilinės žaliuzės gaminamos iš 127 mm ir 89 mm audinio juostų, kurių plotis derinamas prie norimo uždengti paviršiaus ploto. Esant didesniam dengiamo lango plotui rekomenduojamos 127 mm pločio juostos. Mažesnes erdves tikslinga dengti naudojant siauresnes audinių juostas.

Šviesos srautas reguliuojamas sukant juostas apie vertikalią jų ašį, kas įgalina laipsniškai reguliuoti šviesos srauto intensyvumą. Žaliuzės juostos gali būti nustumiamos valdymo profiliu pasirinktinai kairiajame, dešiniajame arba po lygiai kiekvienoje pusėje. Šios valdymo savybės leidžia langą atidaryti arba prieiti norint langą išvalyti. Virvutė ir grandinėlė pagal vartotojo poreikį gali būti kairėje arba dešinėje pusėje.
Vertikalių žaliuzių audinių gamyba, pasižymi didele spalvų bei atspalvių, raštų ir tekstūrų įvairove. Jie ne tik praleidžia į patalpą sklindančią šviesą, bet ir atspindi dalį šviesos ir šilumos, bet dalį jos ir sugeria. Būtent šios savybės žiemos periodu leidžia sutaupyti ir šiek tiek šilumos.
Vertikalios žaliuzės gali būti montuojamos ant sienos, į lubas ir į lango nišą. Žaliuzės valdymo mechanizmas sumontuotas aliuminio profilyje. Nedidelis jo aukštis turi ryškų privalumą – leidžia montuoti žaliuzę net atidaromo lango nišoje. Gaminamos taip pat ir trapecijos formos vertikalios tekstilinės žaliuzės patalpoms su lubų nuolydžiu.

Vertikaliomis žaliuzėmis rekomenduojame dengiant didesnius plotus ir erdves. Vienoje žaliuzėje komponuojant įvairių spalvų, atspalvių ir tekstūrų audinius galima sukurti pageidaujamą, arba savitą stilių, tinkantį buto ir biuro patalpoms.

Tekstilines vertikalias gaminame iš specialiai impregnuoto, standaus, ilgus metus nekeičiančio savo savybių audinio. Tai audiniai iš poliesterio arba poliesterio su medvilne, importuojami iš įmonių – gamintojų Vokietijoje, Ispanijoje, Olandijoje ir Lenkijoje. Jie neblunka saulėje ir atitinka Europos Sąjungoje patvirtintus spalvų atsparumo standartus. Patalpoms su padidintais priešgaisriniais reikalavimais naudojame nedegius stiklo pluošto audinius. Dėl audinio padengimo antistatinėmis medžiagomis jos įgyja savybes, dėl kurių audiniai netraukia dulkių ir daug metų išlaiko savo pirminę išvaizdą. Daugelį jų galima skalbti ar valyti. Mūsų kataloguose yra didelis pasirinkimas įvairiausių atspalvių, skirtingo šviesos pralaidumo, įvairios tekstūros audinių.

Biurams ir kompiuterinėms patalpoms siūlome audinius padengtus aliuminio, perlamutro arba specialaus poliesterio atspindžio plėvele. Dėl šios charakteristikos žaliuzės atspindi didelę dalį šviesos ir šilumos bei visiškai nepraleidžia tiesioginių saulės spindulių. Taip pat naudojame „Screen” tipo audinius su įvairiais vaizdo pralaidumo faktoriais (nuo 3 iki 13 procentų). Neužtemdydami patalpos, jie sulaiko saulės spindulius, mažina atspindžius kompiuterių ekranuose ir neuždengia vaizdo už langų.

Dažniausiai naudojamų tekstilinių juostų plotis – 127 mm, bet įmonėje turima technologija leidžia beveik visus audinius susiaurinti iki 89 mm juostos pločio.

Žaliuzes gaminame ir su elektrine valdymo įranga. Naudodami miniatiūrinį elektros variklį juostas galime ir sukioti, ir atitraukti vienu mygtuko paspaudimu. Valdyti galima jungikliu arba nuotolinio valdymo pulteliu.