Tinkleliai nuo vabzdžių

Tinklelių nuo vabzdžių pagrindinė funkcija yra apsaugoti gyvenamųjų patalpų, viešbučių, kavinių langus, duris, balkonus ir terasas nuo vabzdžių, įvairių pūkų vasarą bei krentančių lapų rudenį. tinkleliai nuo vabzdžių yra ne tik veiksminga, bet ir ilgaamžė priemonė apsaugai. Tinklelis gaminamas iš atmosferos poveikiui atsparaus stiklo audinio pluošto. Tinklelio audinys yra plonas, pilkos spalvos, todėl beveik nepastebimas. Aliuminio profiliai dažomi milteliniu būdu, todėl yra atsparūs korozijai.

Rėminiai tinkleliai yra fiksuojami iš lauko lango rėme specialiais metalinėmis tvirtinimo plokštelėmis, Rėminiai ir durų tinkleliai gali būti tvirtinami specialiais magnetais, todėl juos lengvai galima nuimti ir prireikus vėl uždėti.
Rėminių ir durų tinklelių techniniai duomenys

Sudedamosios dalys   Aliuminio profiliai, plastikiniai jungiamieji kampukai ir sietelis.
Tvirtinimo būdai  Montuojami langų ar durų išorėje, ant rėmų ar sienos. Tvirtinami metalinėmis plokštelėmis arba specialiais magnetais.
Veikimo principas   Pakeliama visa plokštuma, atsidaromi į išorę ir sustumiami po stogu.
Min. plotis ir aukštis   500 x 100 mm
Maks. plotis ir aukštis   2000 x 2000 mm

Ritininiai  ir durų  tinkleliai nuo vabzdžių gaminami iš ypač stiprių ir patvarių medžiagų: aliuminio profilio, plastikinių jungiamųjų kampukų ir įvairioms oro sąlygoms atsparaus tinklelio. Jų montavimas neužima daug laiko ir yra labai paprastas. Ritininiai tinkleliai veikia kaip roletai ir yra susukami horizontaliai, vertikaliai arba į šoną. Tinklelio apatiniame ir šoniniame profiliuose įmontuotas šepetėlis, kuris uždengia plyšius. Tinklelių komponentai (profiliai ir detalės) gali būti baltos arba rudos spalvos, bet klientui pageidaujant nudažomi norimais atspalviais. Paties tinklelio spalva yra pilka arba juoda
Ritininių tinklelių techniniai duomenys  

Sudedamosios dalys   Aliuminio profiliai, spyruoklė, stabdymo mechanizmas ir tinklelis.
Tvirtinimo būdai   Montuojami langų ar durų išorėje, ant rėmų ar sienos.
Veikimo principas   Veikia kaip roletai.
Min. plotis ir aukštis   350 x 200 mm
Maks. plotis ir aukštis   2450 x 2600 mm